Krom Paslanmaz Harf

Günümüzde görsel açıdan en modern ve en dikkat çeken tabela modeli Krom Kutu Harf ile oluşturulan tabelalardır.

Günümüzde görsel açıdan en modern ve en dikkat çeken tabela modeli Krom Kutu Harf ile oluşturulan tabelalardır. Uzun ömürlü olmalarının yanında, kullanıma uygun olarak tasarlanabilmesi nedeniyle de tercih edilen Krom Kutu Harf Tabelalar Gökkuşağı Tabela’nın en çok rağbet gören ürünlerinden birisi.

Siz de Krom Paslanmaz Harf uygulaması ile tabela yaptırmak istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler nelerdir?

Gökkuşağı Tabela olarak Krom Paslanmaz Harf uygulamalarımızda Krom, Gold krom, alüminyum ve pleksiglass kullanıyoruz. Bu malzemeler her türlü hava şartına uzun ömürlü dayanıklıdır.

Krom metallerin arasında dış etkenlere en dayanıklı ve paslanmaz bir malzemedir. Krom aynı zamanda sert ve yüzeyi ayna gibi parlak olduğundan bir çok dekor işindede kullanılır.

Gökkuşağı Tabela olarak 304 kalite paslanmaz kullanarak parlak krom harfler imal etmekteyiz. Kutu harf yapımı başlandığında en gözde seçenek olan krom kutu harf, tamamen el işciliği ile yapılan bir tabela ürünüdür. Sizin için ışıklı veya ışıksız en iyi kutu harfleri üretiyoruz.

Sizin isteğinize uygun; gölge ışıklı, fileli veya ışıksız krom harf çeşitleri de üretebiliyoruz. sipariş vermek veya numune almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.